O nas

TOMSYSTEM - sprzęt spawalniczy, doradztwo, sprzedaż

Firma Tomsystem Sp. z o.o. została założona na początku 2007 r. w związku z widocznym zapotrzebowaniem na profesjonalną obsługę firm oraz ośrodków szkoleniowych na terenie Polski południowo-wschodniej, z zakresu szeroko rozumianej techniki przemysłowej i spawalniczej. Od momentu powstania spółka stawiała sobie za cel kompleksową obsługę podmiotów nie tylko w zakresie sprzedaży i dostaw, ale również optymalizacji i unowocześnienia procesów produkcyjnych.

Filozofię firmy oddaje najlepiej motto ,,więcej niż spawanie". Głównym profilem działalności od momentu powstania stała się technika spawalnicza. Firma Tomsystem nawiązała współpracę z czołowymi europejskimi producentami urządzeń spawalniczych oraz pozostałych urządzeń z dziedziny automatyki i robotyzacji procesów spawalniczych.

W chwili obecnej firma Tomsystem jest partnerem handlowym jednego z czołowych producentów urządzeń spawalniczych w Europie – niemieckiej firmy EWM. Współpraca z firmą EWM, oferującą szereg innowacyjnych rozwiązań z zakresu modernizacji procesu spawania, umożliwia firmie Tomsystem zaoferowanie partnerom handlowym najnowocześniejszych rozwiązań znacznie wpływających na unowocześnienie i komfort pracy, jak również optymalizację kosztów . W 2019 r. firma Tomsystem otrzymała wyróżnienie EWM Premium Partner 2019, w 2020 r. tytuł Srebrnego Partnera EWM, w 2021 r. wyróżnienie EWM Premium Partner 2021, w 2022 r. wyróżnienie EWM Premium Partner 2022.

Firma Tomsystem znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2022, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług realizowanych przez firmę, dowodem jej finansowej stabilności, niesamowitej dynamiki rozwoju oraz wiarygodności dla klientów. A co najważniejsze – to ogromna motywacja do dalszego rozwoju oraz aktywnego udziału w kreowaniu rynku nowoczesnych technologii w dziedzinie spawalnictwa.
Tomsystem

- dostarczamy innowacyjne rozwiązania
w technologii spawania


Profil działalności spółki nie ogranicza się jednak wyłącznie do sprzedaży urządzeń, materiałów spawalniczych czy też gazów technicznych. W ofercie znajduje się bowiem szereg gotowych, jak również możliwych do adaptacji pod konkretne zapotrzebowanie klienta rozwiązań z zakresu robotyzacji, automatyzacji i mechanizacji procesów produkcyjnych. Firma dba o regularne dokształcanie pracowników z zakresu nowości technicznych, dzięki czemu dysponuje doskonale wykształconą kadrą, pozwalającą na przeprowadzanie zaawansowanych technicznie projektów z szeroko rozumianych procesów technicznych. Polityka ciągłego zwiększania kwalifikacji zawodowych pracowników oraz współpraca z wyspecjalizowanymi partnerami biznesowymi umożliwia spółce kompleksowe merytoryczne oraz techniczne wsparcie klientów.

Profil działalności spółki od momentu powstania ukierunkowany został także na współpracę z jednostkami badawczo-rozwojowymi. Zdaniem władz spółki, taka współpraca idealnie wpisuje się w politykę podwyższania dobrych standardów biznesowych oraz umożliwia jakże cenną wymianę doświadczeń pomiędzy środowiskiem biznesu a instytucjami naukowymi, udowadniając zarazem, że są to dwie niezbędne oraz uzupełniające się sfery życia gospodarczego.

Spawanie a zrównoważony rozwój


Skontaktuj się z nami

fm-lezajsk huta-stalowa-wola icn-polfa-rzeszow instal-rzeszow inzynieria mb-aerospace polmex-mostostal tlc transystem wobi-stal Autosan Darco Ecoline fabryka-maszyn-lubaczow
 
 

- sprawdź co nowego w spawalnictwie 
 
Sklep